Historie Opowiedziane – Niezwykłe historie ludzi czekają na odkrywców! Chcemy je poznawać razem z Wami przez historię mówioną.

Każdy z nas znał człowieka, o którym śmiało możemy powiedzieć, że był niezwykłą postacią. Historie te często są fascynujące, niepowtarzalne, a zarazem zupełnie codzienne. Jest to żywa historia utkana z emocji, ludzkich doświadczeń, wspomnień, relacji. To ogromnie wielkie bogactwo wpisane w każdą pojedynczą biografię. Chcemy, aby wyjątkowe postacie były zapamiętane przez żywą opowieść świadków.

Historie Opowiedziane to cykl opowieści o niesamowitych postaciach, których niestety już z nami nie ma. Są to ludzie zwyczajni, a zarazem niezwykli: społecznicy, pasjonaci, osoby różnych profesji, którzy inspirują. Dzięki tej akcji przywracamy ich historie.

Nasz zespół wyruszył w Polskę, aby nagrać opowieści o lokalnych bohaterach opowiadane przez ich rodziny, znajomych i najbliższych. Wierzymy, że w ten sposób nie tylko oddajemy hołd zmarłym, ale przyczyniamy się do tego, że jako społeczeństwo świadome historii swoich bohaterów jesteśmy w stanie budować lepszą przyszłość dla kolejnych pokoleń.

    OPIS OSOBY / GRUPY

    OSOBA ZGŁASZAJĄCA

     

    Pytania? Napisz do nas: fundacja@najwazniejsi.pl lub zadzwoń: 501 427 005
    Czekamy na kontakt od Ciebie!